Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Joseph Joseph - kosze na śmieci

( ilość produktów: 18 )

 

Kosze na śmieci Intelligent Waste 
  

   
Odpady i śmieci to coś czego nie unikniemy, co towarzyszy nam ludziom od zawsze.
Wszyscy produkujemy śmieci bez względu na to gdzie, i jak żyjemy. W dzisiejszych czasach jesteśmy jednak bardziej świadomi
konieczności sortowania i ponownego przetwarzania śmieci, w celu ich ponownego wykorzystania. Odkąd prawo w Polsce reguluje kwestię gospodarki odpadami, świadomość recyklingu wzrasta. Większość z nas sortuje swoje śmieci na papier, plastik i szkło.
Jednak segregowanie śmieci nadal idzie niektórym "pod górkę", i to nie tylko problem mentalności, czy lenistwa, ale także miejsca w kuchni, domu i mieszkaniu, które musimy wygospodarować na różne, osobne grupy odpadów, lądujące kiedyś w jednym koszu na śmieci.
I tu pojawia się rozwiązanie brytyjskiej firmy Joseph Joseph i stworzony dla nich przez znane i cenione studio designu PearsonLloyd system Inteligentnych Odpadów z nowoczesnymi koszami do śmieci i segregacji odpadów w kuchni.
   
Dzisiaj segregując odpady w naszych domach potrzebujemy lepszego ich rozdzielenia, większej pojemności i maksymalnej elastyczności.
 
Główne cechy koszy na śmieci do kuchni Joseph Joseph - w ramach dwóch pojemności to: dwie, osobne pojemne przestrzenie na odpady, z których jedna jest szufladą.  Dodatkowe zalety kosza Totem Joseph Joseph to elegancka stalowa pokrywa, rolki umieszczone w podstawie kosza plus uchwyt z tyłu, dla łatwego przemieszczania i przestawiania go, wymienny filtr węglowy pochłaniający nieprzyjemne zapachy. Kosz Totem dostępny jest w dwóch kolorach (stalowa obudowa lakierowana metodą proszkową) oraz w wersji ze stali nierdzewnej. Kosz Totem Joseph Joseph to ciekawe i pomysłowe rozwiązanie problemu segregacji śmieci w kuchni, a przy tym system ten prezentuje się naprawdę bardzo nowocześnie, przywodząc na myśl element nowoczesnej zabudowy kuchennej.
Serię Intelligent Waste uzupełnia kompostownik - osobne 4-litrowe wiaderko z pokrywką na kompost, które pasuje do wnętrza koszy, oraz  wymienne filtry węglowe i komplety zapasowych worków na śmieci i kompost.
 
Zapraszamy na krótką prezentację koszy Totem Joseph Joseph
 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 75 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-09
Szybki termin dostawy. Towar bez zarzutu.
2022-09-07
Polecam!
pixel