Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Global

( ilość produktów: 48 )
Global to znana i uznana marka na świecie. Pierwsze noże - w 1985 roku - zaprojektował światowej sławy projektant wzornictwa
przemysłowego Komin Yamada. Jego noże natychmiast zrewolucjonizowały rynek, a dzięki najlepszym materiałom i nowoczesnemu
wzornictwu, cieszą się nieustającą popularnością wśród profesjonalistów i amatorów sztuki kulinarnej.
Noże Global to ulubione kuchenne narzędzie najwybitniejszych mistrzów kuchni, którzy pracują w ekskluzywnych hotelach i restauracjach na całym świecie.

Wszystkie noże kuchenne Global zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości.
Do wyrobu klingi stosowana jest opatentowana przez Yoshikin, wysokowęglowa stal nierdzewna Cromova 18 (zawierająca 18% chromu).
Materiał poddaje się najpierw obróbce cieplnej w temperaturze 1000°C, następnie obróbce pod zerowej - w temperaturze - 80°C, po czym ponownie jest nagrzewany.
Proces wymrażania powoduje wzrost twardości stali do poziomu 56-58 w skali C Rockwella, dzięki czemu nóż zachowuje swoją ostrość o wiele dłużej niż produkt z innych stopów, stając się przy tym wyjątkowo odpornym na rdzę, przebarwienia i korozję. Noże Global to również pierwsze noże w historii, w których ostrze zintegrowano z rękojeścią. Ich płynne kształty i jednolita konstrukcja ułatwiają zachowanie higieny w miejscu pracy.
Zaufane Opinie IdoSell
4.76 / 5.00 76 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-06
Szybko I sprawnie
2023-03-07
Szybko , sprawnie. POlecam
pixel